Seçme Yerleştirme Sürecimiz

Önce insan yaklaşımıyla kurum kültürümüze uygun, pozisyonumuzun gerektirdiği nitelik ve yetkinlere sahip, sürekli gelişim ve yeniliğe açık, doğru sayıdaki insan kaynağını AKS Otomotiv ailesinin değerli bir ferdi yapmaktır. Üretimde başarı ve istenilen verimliliğe ulaşmak için seçme yerleştirme sürecindeki hedefimiz adayların beklentileri ile pozisyonun gerekliliklerini örtüştürmektir.

Eğitim ve Gelişim Sürecimiz

Sürekli gelişim ve öğrenmenin katkılarına olan inancımız nedeniyle çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik olarak şirket içi ve dışında aldırmış olduğumuz eğitimlerle performans ve motivasyon artışı sağlayarak başarı ve verimliliğin artmasını sağlıyoruz.

Ailemizin tüm yeni fertlerini uyum sürecinde kendilerini daha değerli hissetmeleri ve uyum sürecini başarılı bir şekilde atlatmaları için kapsamlı bir oryantasyon eğitimine tabi tutuyoruz.

Performans Yönetimi Sürecimiz

Başarımızın sağlayıcısı olan insan kaynağımızın mevcut durumu ile ulaşmasını hedeflediğimiz durumlarını izleyebilmek, göstermiş oldukları gelişimi takip edebilmek ve sonuçlarının Kariyer ve Eğitim fonksiyonlarımızda veri olarak kullanılmasını sağlayabilmek için belirli periyodlarla performans yönetimi sürecini yürütüyoruz.

Ödüllendirme Sürecimiz

Verimliliğin ve çalışanlarımızın motivasyonlarının arttırılması amacıyla her türlü fikir ve öneriye açığız.

Gelen önerileri değerlendiriyor, değerlendirme neticesinde şirketimizin başarısını arttıracak gelişim ve iyileştirme sürecimize katkı sağlayacak önerileri ödüllendiriyoruz.

Staj Uygulamalarımız

AKS Otomotiv olarak, okulda aldıkları eğitimi hayata geçirmek isteyen öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla öğrencilere staj imkanı sunuyoruz.