Yüksek Kalite Bilinci

Tekliften günlük ürün sevkiyatlarına kadar itinayla hazırlanmış her aşamadaki süreç yönetimimiz kalite ve müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Süreçlerimizi sıfır hatayla tamamlamayı hedeflemekteyiz ve ISO 9001 ve IATF 16949 kalite belgelerine sahibiz. Rekabetçi ve güvenilir kalmak için kalite yönetim sislemlerimizi devamlı iyileştirmekteyiz.

Güvenilir İş Ortağı

Tüm tedarik zincirinde ürünlerimizin sorumluluğunu tamamen üstlenmekteyiz.

Yenilikçi Çözümler

Müşterilerimizin rekabetçi kalabilmeleri için beklenen zorlayıcı verimlilik ve güvenlik standartlarının bilincindeyiz ve bu hedefler doğrultusunda müşterilerimize inovatif çözümlerle katkı sağlamaktayız. Dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerimizin yeni projelerine oldukça erken aşamada dahil olup seri üretime en hızlı şekilde geçebilmek adına özel mühendislik desteği vermekteyiz.

Büyük Esneklik

Üretim metodları, sipariş adetleri ve paketleme konusunda müşterilerimize yüksek esneklik sunmaktayız.

Yüksek Verimlilik

Yenilikçi çözümlerle süreçlerimizi geliştirmeye ve sürekli iyileştirmeye odaklanmaktayız. Maliyet azaltma, kayıpların önüne geçme ve verimlilik arttırma konularında her gün kendimizi daha da geliştirmekteyiz.

İhracat Odaklı

Serbest bölgede bulunan bir ihracat odaklı şirket olarak, hızlı ithalat/ihracat faaliyetleri için şirket içi gümrükleme kabiliyetine sahibiz; böylelikle müşterilerimizi en hızlı şekilde teslimat sağlamaktayız.

Entegre Tesis

Kalıp tasarım ve üretiminden hammaddelerimizin hadde ve dilme işlemlerine, pres şekillendirme ve talaşlı imalattan ısıl işlem ve yüzey işlemerine kadar tamamen entegre bir tesis olarak faaliyet göstermekteyiz. Böylece müşterilerimiz için bekleme sürelerini en aza indirirken, esnek ve hızlı olabilmekteyiz.